В Іспанії затримали збоченця, який зняв відео з-під спідниць 550 жінок

В Іспанії затримали збоченця, який зняв відео з-під спідниць 550 жінок

Фото: Pexels

Чоловік знімав відео та публікував їх у Мережі.

Поліція Мадрида заарештувала чоловіка, якого звинувачують у тому, що він знімав відео під спідницями понад 550 жінок та більшість з них він розмістив у Мережі. Про це повідомляє видання ВВС-Україна.

53-річний колумбієць, за інформацією поліції, міг знімати відео на мобільний телефон, захований у рюкзаку.

За словами правоохоронців, після цього він завантажив щонайменше 283 відеозаписи на порносайти, які набрали мільйони переглядів. Багато хто з 555 жертв, деякі були неповнолітніми, стали мішенню у столичному метрополітені.

Чоловіка звинувачують в зніманні відео під спідницями (апскьортингу) щодня від минулого літа, коли він почав завантажувати відео в Інтернет. За інформацією поліції, підозрюваний також міг знімати відео у супермаркетах, іноді розмовляючи з жінками, аби отримати чіткіші відеозаписи.

Поліція почала стежити за підозрюваним та заарештувала його під час знімання на відео жінки в метро.

На відео, опублікованому у Twitter, поліцейські називають підозрюваного "одним із найбільших хижаків, який порушував особистий простір жінок".

Під час обшуку вдома у затриманого поліція знайшла ноутбук та жорсткі диски із сотнями відеозаписів. На його власному вебсайті було 3519 підписників. Чоловіка арештували.

Як відомо, в Іспанії апскьортинг вважається сексуальним насильством, і злочинців можуть відправити до в'язниці.

Нагадаємо, у березні у Гонконзі таксиста служби Uber звинуватили у незаконному зніманні жінок під час поїздок у його машині.  У нього знайшли дві камери, які були встановлені так, аби можна було заглядати жінкам під спідниці.

Окрім цього, у таксиста знайшли ще 870 роликів зі схожим контентом. Чоловік виправдовувався у суді тим, що не займався сексом із дружиною 10 років поспіль.

Зірку опери Пласідо Домінго звинуватили в сексуальних домаганнях

Зірку опери Пласідо Домінго звинуватили в сексуальних домаганнях

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація