Ізраїльський парламент збере екстрене засідання, присвячене якості сперми

У сучасних ізраїльських чоловіків сперма стала значо гіршою. Через це буде зібрано надзвичайне засідання чиновників.

Звіт фахівців клініки "Адасса Ар а-Цофім" про різке погіршення якості сперми ізраїльських чоловіків стривожив депутатів Кнесета. Оріт Зуарец звернулася до спікера парламенту Реувену Рівліну з проханням зібрати надзвичайне засідання.

Фахівці відділення репродукції клініки "Адасса Ар а-Цофім", порівнявши якість рідини, зданої донорами в 1995-му році, з донорською спермою, отриманою Банком в період з 2004 по 2008 рік, прийшли до висновку про драматичні зміни в здоров'ї ізраїльських чоловіків.

За даними доктора Роніл Хаїмової-Кохман, за останнє десятиліття знизилася концентрація сперматозоїдів на 40%. Банк сперми при лікарні "Адаса" забраковує дві третини потенційних донорів через низької якості сперми. У минулому десятилітті банк відмовлявся від послуг лише кожного третього чоловіка, який бажав стати донором.

Обгрунтовувавши своє прохання про скликання надзвичайного засідання, депутат від партії "Кадіма" Оріт Зуарец звертає увагу спікера парламенту Реувена Рівліна на те, що проблема з якістю сперми ізраїльських чоловіків може мати серйозні наслідки для здоров'я нації і потребує негайного обговорення.

З Міністерства здоровэ'я передали, що найближчим часом заслуховуватимуть думки фахівців з репродукції, після чого мінздоров приступить до обговорення цієї проблеми.

Зараз вчені намагаються з'ясувати причини, що призвели до драматичних змін в здоров'ї чоловіків.

Читайте також:

На виставці в Берліні трупи займаються сексом

Дві 56-річні жінки виявили, що їх підмінили при народженні

Лікарі прийняли пологи під час операції на серці
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: