В Ізраїлі знайшли цапа, який дає молоко

Півторарічний цап дає до 3 стаканів молока на добу, не дивлячись на те, що має усі атрибути приналежності до чоловічої статі.

Відома приказка "користі, як з цапа молока" виявилася абсолютно неактуальною для 42-річного мешканця ізраїльського селища Ваді Тальмон, у стаді якого виявився цап, що дає молоко.

Два дні тому Халед несподівано з'ясував, що півторарічний цап з його стада дає до трьох стаканів молока на добу, не дивлячись на те, що має усі атрибути приналежності до чоловічої статі.

За словами ветеринарів, судячи з усього, йдеться про рідкісне явище – цапа-гермафродита, в якого наявні як чоловічі статеві органи, так і вим'я.

Халед обіцяє роздавати це молоко безкоштовно жінкам, які страждають від безпліддя, оскільки, згідно з народним повір'ям, жінка, яка не може зачати, для зцілення повинна випити стакан "цапового молока".

Варто зазначити, два роки тому російські ЗМІ розповідали про "єдиного на всю Росію" дійного цапа Сєрьожу. Його хазяйка стверджувала, що Сєрьожа не лише дає молоко, але й вельми активний у сексуальному плані, причому має ніжні почуття і до представниць інших видів тваринного світу.

За словами Ірини, восени 2007 року Сєрьожа став батьком дітей овечки, що проживає на її скотному дворі. Вчені висловлювали сумнів у батьківстві цапа Сєрьожи. Але хазяйка впевнена, що її цап виявився двічі незвичайним, оскільки інших "претендентів на батьківство" поряд з овечкою просто не було, і народжене нею маля дуже нагадувало зовні цапа Сєрьожу.

Читайте також:

Російську пенсіонерку тиждень тримали в облозі три цапи

Білоруський суд виставив на продаж стадо кіз

Китайський підліток 5 років пив бензин аби бути схожим на героїв Трансформерів

У Нюрнберзі виправдали садового гнома-нациста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: