Перейти до змісту
В каліфорнійському аквапарку тестують робота-дельфіна, якого не відрізнити від справжнього

В каліфорнійському аквапарку тестують робота-дельфіна, якого не відрізнити від справжнього

Роботом хочуть замінити справжніх тварин.

В одному з каліфорнійських тематичних аквапарків тестують електронну новинку - робот-дельфін, якого не відрізнити від справжнього.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Його довжина майже два з половиною метри, шкіра з медичного силікону – він рухається та реагує на подразники так само як і його живі прототипи.

Цього робота розробили в компанії, що створює анімацію та механічних ляльок для голлівудських блокбастерів. Інженери сподіваються, в майбутньому дельфінів не триматимуть у неволі, а публіку розважатимуть тварини–роботи.

Нагадаємо, що осінній бебі-бум стався у харківському екопарку. Там на світ з'явилися шестеро крихітних бабуїнів та гамадрил. 

Відео Американська компанія розробила робота-дельфіна

Робот-дельфін, якого не відрізнити від справжнього. В одному з каліфорнійських тематичних аквапарків тестують електронну новинку. Його довжина – майже 2,5 метри, шкіра – з медичного силікону. Він рухається та реагує на подразники так само, як і його живі прототипи. Цього робота розробили в компанії, що створює анімації та механічних ляльок для голлівудських блокбастерів. Інженери сподіваються, в майбутньому дельфінів не триматимуть у неволі, а публіку розважатимуть тварини-роботи.  

Американська компанія розробила робота-дельфіна

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин