В Казахстані пропонують зарахувати до ЗМІ паркани

Правозахисники і користувачі мережі хочуть довести абсурдність державного контролю в Інтернеті.

У відповідь на рішення депутатів парламенту Казахстану прирівняти Інтернет-ресурси до ЗМІ правозахисники і користувачі Інтернету запропонували також включити в перелік ЗМІ паркани.

Відповідний закон "Про паркани" вже розроблений представниками Інтернет-співтовариства. За словами президента Міжнародного фонду захисту свободи слова Аділ соз Тамари Калєєвої, документ "визначає правові основи передачі і зберігання інформації на парканах, напрям державної парканної політики, права читачів парканів, а також обмеження розповсюдження інформації на парканах".

Найближчим часом законопроект буде направлений на розгляд парламенту.

"Мета законопроекту - показати всю абсурдність тих поправок, які були прийняті парламентом", - відзначає Калєєва, обурена спробами держави посилити контроль над Інтернет-ресурсами.

Нагадаємо, недавно нижня палата парламенту Казахстану внесла поправки в законопроект про ЗМІ. Відповідно до них, до ЗМІ пропонується прирівняти всі Інтернет-ресурси (блоги, форуми, інтернет-магазини та інші сайти).

На них розповсюджуватиметься кримінальне і адміністративне законодавство, що викликає побоювання в Інтернет-користувачів.

Читайте також:

СБУ вилучила з Інтернету підручник з тероризму

Соціальні мережі є найбільшими розповсюджувачами вірусів

Британська церква встановила в себе статую Ісуса Христа в джинсах

Половина росіян готові відмовитись від їжі заради інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: