В Китаї 300 котів врятували від продажу в ресторани

За одного кота китайські ресторани дають близько 7 доларів, що значно дорожче, ніж рівна за вагою кількість свинини або баранини.

Любителі тварин врятували в Шанхаї більше 300 котів, призначених для гурманів в південнокитайських ресторанах. Більше трьох сотень котів утримувалися в 22 бамбукових клітках в одному з шанхайських дворів.

За словами захисників тварин, вони призначалися для продажу в ресторани південно-китайській провінції Гуандун. Ринкова ціна подібного товару досить велика. Одного кота ресторани купують за 50 юанів (близько 7 доларів), що значно дорожче, ніж рівна за вагою кількість свинини або баранини.

Тварини містилися в настільки плачевних умовах, що щонайменше три коти були знайдені мертвими, а деякі - з переламаними лапами.

Звільнені чотириногі в'язні були повернені своїм господарям або чекають отримання нового будинку.

Акція зі звільнення котів не обійшлася без втручання поліції. Захисники тварин пішли в рукопашну з продавцем кішок, який, за власним зізнанням, займається цим бізнесом вже близько десяти років. Він сказав, що котів для нього відловлюють якісь "мисливці", які діють у місті ночами.

Власник своєрідної "котячої ферми", був допитаний поліцією, але відпущений з-під варти через кілька годин.

За словами експертів, припинити подібну діяльність у Китаї сьогодні неможливо хоч би тому, що не існує якогось закону, що забороняє їсти котів, та й захист тварин взагалі практично не передбачено в китайському законодавстві.

Читайте також:

Коти виявилися дурнішими за птахів

П’яний британець зробив собі обрізання манікюрними щипцями

Підлітки прийняли сексуальний стогін за крик про допомогу і "врятували" жінку

Підлітку-вусаню заборонили ходити до школи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: