В легенях росіянина проросла гілка смереки

Спочатку в 28-річного Артема Сідоркіна підозрювали рак.

В Іжевську лікарі під час операції з видалення злоякісної пухлини були шоковані, виявивши в пацієнта в легенях пророслу смерекову гілку.

Спочатку в 28-річного Артема Сідоркіна підозрювали рак. В нього були сильні напади, він часто кашляв кров'ю, розповідає Володимир Камашев, заступник головлікаря Удмуртського онкодиспансеру.

"Глянули знімки рентгена і знайшли пухлину... Вирішили робити операцію", - згадує лікар. Навіть відкривши грудну клітку, доктор не сумнівався, що в Артема рак. Але, перш ніж вирізати половину легенів, вирішив переконатися в цьому - віддати на термінове дослідження шматочок органу. Проте зробивши надріз, він побачив зелені ялинові гілочки.

"Я тричі зморгнув, думав - привиділося. Обережно так кажу асистентові: "Йди глянь... Здається, там ялинка!" Той приголомшено кивнув, - говорить Камашев. - Потім зізнався, що подумав, ніби я з глузду з'їхав". Гілку 5-сантиметрової довжини витягли з тіла.

Ілюстрація
Комсомольская правда
Шматочок легені зі смерековою гілкою
"Мені пояснили, що я кашляв кров'ю не через якусь хворобу. Просто голки чіплялися за капіляри, - пояснює врятований Артем Сідоркін. - Було дуже боляче. Але, якщо чесно, я навіть не відчував, що в мені якесь чужорідне тіло".

Очевидно, що вдихнути або якось проковтнути таку гілочку Артем не міг - вона б просто не потрапила в легені. Лікарі вважають, що хлопець вдихнув дуже маленьку бруньку, яка проросла всередині тіла.

Шматочок легені зі смерековою гілкою помістили в спеціальний розчин. "Це унікальний екземпляр! Вивчатимемо його, щоб підтвердити гіпотезу про пророслу ялинкову бруньку", - говорить Камашев.

Читайте також:

"Божевільні хохли" відкрили новий мотосезон

Мешканка Албанії 12 років ходила з кулею в щоці

В порту Нью-Йорка оселився кит

Пенсіонерку з Австрії оштрафували на 360 євро за дзвінки синові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: