В Лондоні відкривається пивний фестиваль

П'ятиденний Великий британський пивний фестиваль відкривається у вівторок у Лондоні.

пиво
Архів
П'ятиденний Великий британський пивний фестиваль (The Great British Beer Festival) відкривається у вівторок у Лондоні.

Його традиційно влаштовує британська асоціація "Кампанія за реальний ель" (Camra), яка займається підтримкою пивної індустрії Великобританії.

Майже на тиждень великий виставковий зал "Эрлс-корт" в центрі Лондоні перетвориться на "найбільший паб" в світі, обіцяють організатори.

На вході кожному відвідувачеві замість квитка видаватиметься пивний келих з символікою фестивалю. Упевнені в собі любителі пива сміливо можуть брати стакан пінти або півпінти (британці традиційно міряють пиво пінтами, які трохи більше півлітра). Для тих же, хто хоче спробувати більше різноманітних сортів "Янтарного" напою і піти при цьому додому без сторонньої допомоги, придумані спеціальні елегантні келихи об'ємом в третину пінти.

За даними організаторів фестивалю, за п'ять днів під зведеннями виставкового центру очікується понад 65 тисяч відвідувачів, які зможуть спробувати близько 450 сортів світлого і темного пива, еля, сидру і "перрі" (грушевого сидру).

"Багато хто чекає побачити на фестивалі натовп чоловіків з пивним черевцем, які ходять від стійки до стійки, поступово накачувавши себе пінтами пива, але це не так. Останніми роками на фестиваль приходять все більше жінок і молоді, які просто хочуть потрапити в атмосферу свята", - сказала газеті "The Londonpaper" представниця Британської гільдії журналістів, що пишуть про пиво, Мелісса Коул.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: