В Лондоні запровадили мобільний пошук туалетів

У столиці Великобританії був запущений мобільний сервіс SatLav, який допоможе людям знайти найближчий громадський туалет.

Лондонець або гість столиці, який відчув сильний потяг справити потребу в районі Вестмінстера, повинен буде відправити слово "туалет" на спеціальний номер. У відповідь на це він одержить текстове повідомлення з адресою найближчої громадської вбиральні.

Туалет
Лондонці більше не страждатимуть від потреби справити нужду
Поки що система SatLav здатна вказати лондонцям адреси лише 40 туалетів. Проте навіть це, на думку влади, дозволить істотно скоротити випадки справляння малої потреби на вулицях Лондона. За статистикою, на вулиці одного тільки Вестмінстера щорічно проливаються близько 37 з гаком тисяч літрів сечі.

SatLav став першим подібним сервісом у Великобританії. Подібні системи, правда, вже існують в США - послуги з мобільного виявлення туалетів надають декілька компаній.

Глава британської туалетної асоціації Річард Чиснелл схвалив рішення ради Вестмінстера, за чиєю ініціативою був введений незвичайний сервіс, і додав: "Хвала небесам за вестмінстерські громадські туалети".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: