В Лос-Анджелесі королевою випускного став хлопець-гей

Школярі обрали гомосексуаліста королевою балу: вони хотіли подивитися, як він танцюватиме повільний танець.

У вищій школі Файерфакс в Лос-Анджелесі королевою випускного балу став хлопець, який відкрито визнав свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Голосування за кандидатуру 18-річного Серхіо Гарсії його шкільні товариші розпочали як жарт. Проте в результаті саме йому дісталася корона королеви балу. Шкільний випускний, що завершився "коронацією" Гарсії, проходив в знаменитому голлівудському готелі Roosevelt Hotel.

Виступаючи з промовою, Серхіо зазначив, що часи, коли королем і королевою шкільного балу обирали хлопця і дівчину, які були одягнені в найкрасивіші наряди або мали авторитет серед учнів школи, закінчилися.

"Все міняється. Звичайно, я не така королева балу, на яку звично дивитися. Зауважу, що мені не хотілося б бути дівчинкою. Але так чи інакше, десь в глибині душі я і є королева", - заявив хлопець.

Він також підкреслив, що на листівках до голосування на вибори королеви не було жодних вказівок щодо того, що головною зіркою заходу має бути обрана саме дівчина.

За словами голови ради старшокласників Ванесси Ло, багато учнів спочатку виступали проти призначення Гарсії королевою, проте після того, як він виголосив свою промову, більша частина скептично налаштованих хлопців встала на його бік.

Одні учні кажуть, що проголосували за Серхіо, оскільки підтримують гей-співтовариство. Більшість ж заявили, що обрали його виключно з цікавості: вони хотіли подивитися, як "коронована персона" танцюватиме зі своїм партнером повільний танець.

Читайте також:

Гомосексуаліст подає в суд на Microsoft за образу гідності

Трирічна британка вийшла з коми, наспівуючи Мамма Міа

Чеська лікарня преміює медсестер збільшенням грудей

Львівських геїв закидали яйцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: