В містечку на півдні Італії продають житло за одне євро: що відомо

Дата публікації
Перегляди
5717
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В містечку на півдні Італії продають житло за одне євро: що відомо

Фото: Національний банк України

Площа такого дешевого житла 50-70 квадратів.

В Італії можна придбати житло за одне євро.

Про це розповіли у Сніданку з 1+1. 

Площа такого дешевого житла 50-70 квадратів. Зробити це можна на півдні Італії в комуні Біккарія.  Ініціатива місцевої влади не нова. Її вже впровадили в місті Троїна, що на Сицилії, а також у комуні Чункуефронді, що в регіоні Калабрія.

Житло продають тому, що значна частина мешканців переїхала до більших міст. Відтак в Біккарді з п’яти тисяч жителів залишилося дві тисячі. Загалом у місті ж залишаються пустими понад сотня осель. Натомість за одне євро можна придбати дюжину з тих, що потребують ремонту. Це будинки, які загалом розташовані в історичному центрі міста.

Людям, які погодяться реставрувати старі будівлі, влада міста обіцяє компенсувати кошти. Натомість будинки, які пустують і не потребують ремонту, коштують 7,5 тис. євро. Тим, хто їх придбає, мерія роздасть гранти на суму у 8 тисяч євро.

Слід зауважити, що місто Біккарі знамените своїми гастрономічними традиціями. Тут роблять піцу за старим рецептом, виготовляють козячий сир, оливкову олію та салямі.

Як повідомлялося, на Мадейрі відкривають перше в Європі "селище цифрових кочівників". Воно розташується в південній частині острова – в населеному пункті Понта-ду-Сол. Тут готові розмістити сто працівників з будь-якої точки світу, які повинні залишатися на острові не менше одного місяця.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5717
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація