В Німеччині розкопали найпершу порнографію. Їй 35 тисяч років

На одному з берегів Дунаю знайшли статуетку жінки - найдавніше зображення людини, відоме сьогодні.

На південному заході Німеччині знайшли статуетку Венери, вік якої становить 35 тисяч років.

Маленька, вирізана з бивня мамонта жіноча фігурка стала однією з головних археологічних сенсацій останніх років. Адже досі під час розкопок поселень раннього кам'яного століття знаходили лише фігурки тварин.

"Швабська Венера", як її назвали німці, стала найстародавнішим з відомих наразі скульптурних зображень людини.

Археологи зазначають, що у фігурки сильно підкреслені груді, стегна і зовнішні статеві органи, при цьому руки, ноги і голова непропорційно малі. На думку доктора Пола Мелларса з університету Стоні Брук в Нью-Йорку, ця Венера "згідно зі стандартами XXI століття може розглядатися як щось на межі порнографії", пише The Independent.

Відомий німецький археолог Ніколас Конард вважає, що "швабська Венера" зображає богиню родючості. "Венера", судячи з усього, була чимось на зразок кулона. В усякому разі, її носили на шиї. 6-сантиметрова фігурка була розколена, і реставратори з'єднали її фрагменти. Поки що, правда, не знайшли лівого плеча і лівої руки, але все інше добре збереглося.

За словами Ніколаса Конарда, ця знахідка "радикальним чином змінює наше уявлення про контекст і значення мистецтва раннього палеоліту".

Наразі найдавнішим витвором мистецтва вважаються абстрактні геометричні малюнки в одній з печер Південній Африці, чий вік складає приблизно 75 тисяч років, а наскальний живопис із зображенням тварин в Південній Франції датується 37 тисячами років.

Читайте також:

Берегова охорона Швеції знайшла корабель вікінгів

Знайдено найстарішу збірку анекдотів

Перуанську поліцію "очистять" від гомосексуалістів та невірних

Німецьке порно поглинають злидні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: