В німецьких борделях запровадять знижки для велосипедистів

"Зелені" знижки допомагають нормалізувати рух і вирішити проблему парковки поблизу борделів.

Берлінські борделі, приваблюючи клієнтів, пропонують знижки для тих, хто приїхав до їхніх співробітниць на велосипеді або громадським транспортом.

"Рецесія дуже сильно вдарила по нашій галузі", - говорить власник публічного будинку Maison d'envie Томас Гоетц.

"Безумовно, ми сподіваємося, що знижки приваблять нових клієнтів, - додає він. - Це добре для бізнесу, добре для навколишнього середовища і добре для дівчат".

Клієнти, що приїжджають на велосипеді, або ті, хто може довести, що приїхали на громадському транспорті, отримують знижку в п'ять євро (7 доларів) від вартості 45-хвилинного сеансу, яка складає 70 євро (100 доларів), повідомив Гоєтц Рейтер. За його словами, акція з захисту природи від вихлопних газів дійсно працює.

"Щодня приходять по три-п'ять нових клієнтів, щоб скористатися перевагою знижки", - сказав він, додавши, що "зелені" знижки допомогли нормалізувати рух і вирішити проблему парковки поблизу борделя.

Німеччина - одна з кількох країн у світі, де проституція не заборонена законодавством. Всього в країні близько 400 тисяч повій, яким з 2002 року дозволено укладати формальні трудові договори.

Читайте також:

Ангелу Меркель попросили владнати тарифи на повій

Повіям Амстердама будуть видавати державні кредити

Туристи з усього світу їдуть в Україну за дешевим сексом

За місце в Сенаті США змагаються порнозірка та шанувальник повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: