Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В океанаріумі США зняли дивовижне народження тисяч маленьких восьминогів

Працівник не очікував появи малюків, бо в океанаріумі восьминога вважали самцем.

Куратор Морського дослідницького центру штату Джорджія у США Девід Дюмон зняв на відео процес народження тисяч мальків восьминога.

Про це пише Daily Mail.

Спочатку Девід не зрозумів, чому в акваріумі, де був лише один восьминіг Октавій, з’явилися маленькі білі цятки. Чоловік запанікував, а згодом почав виловлювати дитинчат і поміщати у відра. Тим часом вони продовжують вилуплюватися впродовж кількох днів.  

В дослідницькому центрі восьминога вважали самцем, тому не очікували, що Октавій буде народжувати. Однак після інциденту стало зрозуміло, що він самка.

Загалом восьминіг може відкласти до 80 тисяч яєць. Під час народження самка нічого не їсть, бо захищає своє майбутнє потомство, а тому може померти.

Виловлених мальків у центрі вирішили не залишати і відпустять у дику природу, бо у неволі маленькі восьминоги не зможуть вижити.

Нагадаємо, у Британії зафільмували народження жирафеняти рідкісного підвиду. У природі він трапляється вкрай рідко. Жирафи цього виду живуть в Африці, і на волі їх лишилося всього кілька сотень.

ВідеоБебі-бум у світі тварин. Малечу, яка народилася влітку, показали у звіринці під Києвом

Бебі-бум у світі тварин. Цілий дитсадок показали ТСН у звіриному парку під Києвом. Малеча народилась цього літа. Малюк-альпака на ім'я Марбельян живе у загальному вольєрі зі своїми родичами. Дитинча білоносої мавпочки Свєтки ще без імені. Саме почало досліджувати вольєр, копіює матусю і принюхується до фруктів. А от капібарові Бобику доводиться дорослішати в компанії з гризунами-марами, адже родичі йому трапились не надто уважні - і можуть образити як конкурента. 

Бебі-бум у світі тварин. Малечу, яка народилася влітку, показали у звіринці під Києвом

Залиште свій коментар

Вибір редакції