Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В РФ електроопору полагодили за допомогою ізоляційної стрічки

Комунальники кажуть, що це не їхніх рук справа.

У місті Зея Амурської області пошкоджену електроопору відремонтували за допомогою ізоляційної стрічки.

Фотографію показали в Instagram.

Засловами автора посту, стовп розташований біля однієї з міських шкіл. Обурений юзер пожартував, написавши: “Зеленкою помажте ще”.

Згодом під фото з’явився коментар одного з представників “Амурських електричних мереж”. Він написав про те, що у компанії про пошкодження дізналися саме з цього знімка. На місце інциденту фахівці не виїжджали.

"Опора ВЛ 6 кВ, імовірно, була пошкоджена автомобілем, який з місця ДТП зник. На сьогодні запланована заміна опори. Відключать тимчасово споживачів і проведуть аварійно-відновлювальні роботи", - додав він.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Столб с трещиной ⚡ в районе пятой школы, который уже был главной темой обсуждения нашего паблика, дождался позитивных перемен! ⠀ Сурово - черной изолентой и пластырями - произведен ремонт. Кстати, подобный совет был дан в комментариях к первому посту нашей подписчицей. По ее утверждению, после ремонта скотчем столб простоит "лет триста". Пошутил кто-то? Или соответствующие службы слишком буквально восприняли рекомендацию подписчиков "Зея.Вестник"? ⠀ Думаю, скоро все будет известно

Допис, поширений Новости: Зея и Зейский район (@zvestnik)

Нагадаємо, у селищі Сонячне зняли на відео, як комунальники відремонтували цеглиною трубу, що протікає. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції