В Росії іменем Путіна назвали ескімо

Активісти липецького відділення "Єдиної Росії" говорять про неприпустимість подібного використання "дорогого прізвища".

З початку сезону одна з фірм у Липецьку почала виробництво морозива, яке носить ім'я голови уряду й колишнього президента. Упаковка імітує трикольоровий російський прапор, а продукт на смак схожий на крем-брюле. Про це пише німецьке видання Frankfurter Rundschau.

Активістам липецького відділення партії "Єдина Росія" резонанс, що здійнявся навколо морозива, не до вподоби, тому вони заговорили про неприпустимість подібного використання "дорогого прізвища". У відповідь липецькі морозивники здивовано знизали плечима, мовляв, їхній продукт називається "Путіною", що мало б викликати більше "рибних" асоціацій, аніж кремлівських.

Проти Путіна з банки - сибірського "дива капустяного з грибами" - жодних протестів поки не надходило, продовжує автор публікації Карл Гробе. Напевно, тому, що ці консерви ще "не подолали довгий шлях до Москви через Уральський хребет".

Ну, і пам'ятаючи про те, що не кожній їжі росіяни віддають перевагу над випивкою, не можна не пригадати популярну горілку "Путінка". Вміст спирту в цьому продукті заводу "Кристал" - 40%. Якби йшлося про вибори, "Путін цією цифрою ні за що б не задовольнився", - не без гумору підмічає німецький журналіст.

Читайте також:

Путіна визнали надто тверезим для реклами Амстердама

Москаль пропонує подарувати Путіну дачу в Криму

Для поляків немає нікого страшнішого за Путіна

Рекламу морозива з образом Обами визнали расистською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: