Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Росії начальник поліції викликав ОМОН після того, як не пройшов фейсконтроль у ресторані

Охоронців і кількох відвідувачів забрали до поліційної дільниці.

В російської Тюмені начальник одного з відділів поліції Олександр Радачинський викликав наряд поліції і ОМОН після того, як не пройшов фейсконтроль в ресторані. На кілька годин робота закладу була паралізована.

Про це повідомляє УралПолит.Ru.

Радачинський разом з другом зайшов у фойє ресторану, показав охоронцям документи і спробував пройти далі. Однак охоронці зажадали, щоб він пройшов обов'язкову процедуру перевірки, яку проходять усі відвідувачі закладу.

Начальник поліції обурився і зі словами "Зараз тоді по-іншому будемо розмовляти" викликав наряд поліції. Правоохоронці приїхали через кілька хвилин і відвезли охоронців у відділення під тим приводом, що вони нібито проходять під орієнтування по кримінальній справі. При цьому Радачинський пообіцяв охоронцю, який їх змінив, що той поїде у відділення поліції наступного разу.

"Ви за орієнтуванням не підходите? Не підходите. За іншим будете підходити", - сказав він.

Після цього увірвався наряд ОМОНу, повністю паралізувавши роботу ресторану. В результаті їх візиту були затримані ще кілька людей.

Нагадаємо, у Києві в одному з ресторанів сталася бійка із застосуванням зброї, в результаті якої поранення отримали дві людини. Сварка виникла між товаришами, коли ті вийшли з ресторану. Почалася бійка, під час якої один із них дістав пістолет і вистрілив двом особам у шию та тулуб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції