В Саудівські Аравії відкрився конкурс краси серед верблюдів

Більше 17 тис. верблюдів візьмуть участь у конкурсі красі в Саудівській Аравії. Комісія вибере найгарнішу тварину.

Конкурс краси серед верблюдів відкрився 16 січня в Саудівській Аравії, участь у ньому беруть понад 480 тварин із Саудівської Аравії, Кувейту, Катару та ОАЕ.

Конкурсній комісії належить оцінити красу 17,4 тисячі верблюдів, розділених на п'ять основних видів (магатір, муджахім, суфр, Шуал і Хамро), що розрізняються колірними відтінками.

Відбір переможців конкурсу в кількох номінаціях буде проводитися поетапно "при строгому дотриманні принципів справедливості та рівності всіх учасників", зазначив голова конкурсної комісії емір Халед бін Сальман бін Мухаммед.

Загальний призовий фонд переможців у конкурсі - 500 тисяч саудівських ріалів, крім того, головним переможцям будуть вручені спеціальні призи та цінні подарунки (автомобілі).

Конкурси краси серед верблюдів стали організовуватися в арабських країнах порівняно нещодавно.

У Саудівській Аравії ці конкурси проводяться з 2001 року і користуються великою популярністю у саудівців, життя предків яких протягом століть було тісно пов'язане з верблюдом.

Без верблюда життя бедуїна в умовах пустелі неможлива. Ця тварина користується любов'ю в арабів, які бачать у верблюді символ краси. Слово "джамал" по-арабському - верблюд співзвучне зі словом "джаміль" - гарний.

Проте ряд релігійних діячів виступають з критикою подібних заходів, вважаючи їх "наслідуванням Заходу".

Читайте також:

Китайська поліція зірвала перший в країні конкурс краси серед геїв

У Чорногорії з зоопарку втекла двотонна бегемотиха

Головну ялинку Відня згодують слонам в зоопарку

У Туреччині народилося ягня з людським обличчям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: