В СРСР не було не тільки сексу, але й пияцтва

В Росії вважають, що зловживання спиртним серед жителів СРСР - це міф.

Поширена думка про те, що жителі колишнього СРСР сильно зловживають спиртними напоями, багато в чому є міфом, переконаний головний нарколог Москви Євгеній Брюн. У Росії п'ють не більше і не менше, ніж в країнах, де також вільно продається алкоголь, заявив він. А сплеск алкогольної залежності в СРСР пояснюється "дуже довгим" святкуванням перемоги у Великій Вітчизняній війні.

"На сьогоднішній день Росія виглядає не кращою і не гіршою за решту світу", - відзначає Брюн.

"2% популяції населення незалежно ні від чого в умовах продажу спиртного страждають алкоголізмом. Ще близько 10% суспільства уражено побутовим пияцтвом, хоча діагноз зі шкідливими наслідками таким людям ще не ставиться", - продовжив він.

На думку нарколога, у минулому жителі багатьох поселень не зловживали алкоголем, оскільки це йшло врозріз з православними традиціями. Ситуація змінилася в Радянському Союзі, що багато в чому пов'язане з наслідками Другої світової війни, відзначив нарколог. Ті, хто "воював звикли пити на фронті, святкували перемогу, і це святкування тривало дуже довго, особливо на тлі вираженої вбогості", - відзначив Брюн.

У той же час нарколог відзначив, що пристрасть до спиртних напоїв мало залежить від політичного устрою і економічної ситуації в країні. За його словами, в Росії достатньо багато тих, хто взагалі не п'є. З даного питання існує протилежна думка: деякі побоюються, що в умовах розвитку кризи в Росії може вирости споживання алкоголю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: