В США чоловік після розлучення вимагає у дружини свою нирку

Американський хірург, який вісім років тому віддав свою нирку хворій дружині, вимагає повернути йому пересаджений орган.

Американський хірург Річард Батіста, який вісім років тому віддав свою нирку хворій дружині, після розлучення вимагає повернути йому пересаджений орган.

Річард Батіста і штату Нью-Йорк познайомився з майбутньою дружиною в 1980 році, коли вона працювала медсестрою, а він був лікарем. У 1990 році вони одружилися, в пари народилися три дочки.

Коли дружина захворіла, Річард, за власними словами, відразу погодився на пересадку, хоча стосунки в сім'ї вже тоді дали тріщину. Врятувати шлюб так і не удалося. Жінка, що видужала, зраджувала чоловікові, завела коханця і подала на розлучення. Крім того, вона заборонила колишньому чоловікові бачитися з дітьми.

За словами адвоката містера Батісти, "теоретично" його клієнт вимагає повернути нирку, але погодиться і на компенсацію у розмірі 1,5 млн доларів. Експерти, проте, сумніваються, що Батісту доб'ється успіху: пересаджена згідно із законом нирка вважається безкоштовною і повернути її чоловік не зможе.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: