Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловіка шукали серед кукурудзи.

В американському місті Петалума поліцейські впродовж двох годин блукали лабіринтом із кукурудзи, де заховався підозрюваний.

Про це пише The Press Democrat.

Поліція розшукувала 29-річного Райана Кеннета Веста, який порушив судову заборону на спілкування з колишньою дівчиною. Раніше вона звинуватила його в нав'язливому переслідуванні. Тоді копи прийшли до чоловіка, однак той дався навтьоки. Він зник у кукурудзяному лабіринті.

Правоохоронцям довелося шукати хлопця у триметрових заростях на площі 16 тисяч квадратних метрів. Копи оточили поле, викликали гвинтокрил і пересувалися лабіринтом за картами. У кукурудзу зайшли групи по три людини з двох боків, однак чоловіка не знайшли.

Дві години потому у гвинтокрила майже закінчилося паливо, тож пошуки вирішили припинити. Один з копів, вийшовши з лабіринту, помітив поруч курник. Саме там увесь час сидів підозрюваний. Його одразу затримали.

Нагадаємо, 42-річний мешканець Бразилії спробував влаштувати собі втечу з в’язниці. Він переодягнувся у жінку, однак служба охорони виявилась надто уважною, а чоловікові забракло акторської гри. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції