В США мешкає 16-літня дівчинка розміром з 4-місячну дитину

Дані 16-літньої дівчини схожі на анкету чотиримісячної дитини - вага 6 400, ріст 75 сантиметрів.

Американка Брук Грінберг, якій виповнилося 16 років, залишається розміром з немовля.

Дані підлітка схожі на анкету чотиримісячної дитини - вага 6 400, ріст 75 сантиметрів. Доктори дотепер розгадують таємницю хвороби Грінберг.

У сім'ї Грінбергів з Балтімора чотири дочки - Емілі 22, Кейтлін 19, Брук 16 і Керлі 13. Але найочікуваніша дитина - вічне немовля. При всьому розмаїтті даних про подібні випадки, зібрані генетиками в світі, такого випадку ще не було.

Дивовижний випадок розвитку Брук Грінберг з першого дня життя дитини відстежує її лікар-педіатр Лоуренс Пакула з школи медицини імені Джонса Хоупкинса.

"Ще жодне з світових світил в медицині не змогла визначити, що відбувається з Брук", - говорить Пакула.

За своє життя Брук перенесла кілька важких захворювань: язву шлунку, рак і крововилив в мозок, але з невідомих причин пухлина сама собою розсмокталася, а інсульт не залишив ніяких слідів.

Чудо-Грінберг не дорослішає як звичайні люди. Доктор Річард Уолкер з університету Південної Флориди в Тампа, вважає, що тіло Брук розвивається не як скоординований організм. Частини тіла дівчинки - руки, ноги, внутрішні органи - ростуть самі по собі, кожна по-своєму і за всі 16 років вони ніяк не синхронізуються одне з одним.

При цьому у дівчинки дотепер не знайдений жоден зі всіх відомих в світі генетичних синдромів або хромосомних порушень, які могли б пояснити її проблему.

Сім'я обожнює своє маля. Єдиний член сім'ї, який молодший за Брук - її сестричка Керлі. Різниця у них у віці три роки, але Керлі давно вже звикла носити свою старшу сестру на руках.

Батько дівчинки, 52-річний Хоувард Грінберг, припускає, що Брук знайшла секрет виживання, який зможе допомогти іншим людям. Кожна з людей приходить в цей світ для чогось.

Читайте також:

Дівчина з 56 зірками на обличчі звела наклеп на майстра тату

У британській школі заборонили цілуватися

Митники зняли з потягу 250 живих черепашок

Фотографію Ейнштейна з язиком продали за 75 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: