Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В США офіціантка щодня витрачала десять годин на дорогу до роботи. Клієнти подарували їй машину

Тепер вона дістається до роботи за 30 хвилин.

В американському місті Галвестон вдячні відвідувачі подарували машину офіціантці, яка добиралася по п’ять годин на роботу і назад.

Про це пише CNN.

Офіціантка місцевого кафе Адріана Едвардс проходила пішки по 22,5 кілометра, аби дійти до роботи. Ввечері після зміни вона знову долала таку ж відстань додому. Вона відкладала гроші на автомобіль, щоб було легше діставатися на роботу, однак через рахунки, харчування і мінімальні витрати їх рідко вдавалося відкласти достатню суму.

Одного ранку пара, яка снідала в кафе, де працює Адріанна, дізналися про її довгий шлях до роботи. Тоді вони вирішили зробити їй сюрприз. За кілька годин вони повернулися у кафе вже із автомобілем для дівчини. Едвардс подумала, що це розіграш, але потім зрозуміла, що пара насправді дарує їй машину.

Офіціантка розповіла, що досі не вірить, що отримала такий подарунок. Тепер вона дістається до роботи за 30 хвилин. Завдяки цьому вона зможе розпочати навчання в коледжі. Адріанна пообіцяла теж зробити добру справу та допомогти комусь, коли її фінансовий стан буде достатньо стабільним.

Нагадаємо, у США співачка, яка підпрацьовує у таксі, придбала речі для пасажирки, що поскаржилася на відсутність грошей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції