В США почали безкоштовно роздавати "Віагру"

Фармацевтичний гігант Pfizer роздасть своїм клієнтам-безробітним понад 70 найменувань ліків.

Найбільша в світі фармацевтична корпорація Pfizer починає реалізацію нової програми, в рамках якої безробітні американці зможуть отримувати безкоштовні ліки.

До "благочинного" кошику компанії увійшли 70 лікувальних препаратів, які лікарі виписують найчастіше, серед них популярний засіб для посилення потенції "Віагра".

Про це повідомив телеканал FOX News.

Починаючи з 14 травня учасники програми зможуть також отримувати ліки для зниження рівня холестерину, знеболювальні, антибіотики, антидепресанти, засоби для лікування хвороб серця, протигрибкові засоби та контрацептиви.

Учасником даної програми може стати будь-який громадянин США, який втратив роботу і медичну страховку після 1 січня поточного року, а також приймав ліки виробництва компанії Pfizer протягом трьох місяців.

Таким чином керівництво фармацевтичної корпорації сподівається зберегти постійних клієнтів – на тлі підвищення цін на продукцію, що викликане глобальною економічною кризою.

Представник Pfizer також повідомив, що в період з 2004-го по 2008 рік компанія забезпечила безкоштовними ліками понад п’ять мільйонів людей, які цього потребували. За цей період були видані 51 мільйон рецептів на загальну суму в 4,8 мільярди доларів.

Читайте також:

Альтернативна нано-"Віагра" діє вже за 10 хвилин

Американця арештували за секс з пилососом

Бразильці прийматимуть "Віагру" перед футболом

ЦРУ використовує віагру для отримання інформації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: