В США продають іграшковий вірус свинячого грипу

Іграшки, що зображують збільшених у мільйони разів збудників небезпечних хвороб, користуються великою популярністю.

Вірус свинячого грипу відтепер можна придбати в іграшковому магазині.

В США почали продавати плюшеві іграшки, що зображують збільшені в мільйони разів віруси свинячого грипу, ВІЛ, менінгококу, сальмонели, що викликає черевний тиф, а також бліду трепонему сифілісу і навіть найжорстокого вбивцю, вірус Ебола.

Сувеніри випускає американська компанія GiantMicrobes. Їх популярність зростає буквально на очах. Придбати кишкову паличку з добрими очима і безліччю джгутиків або навіть семидюймову м'яку бацилу сибірської виразки невдовзі можна буде вже в Росії.

У американському Центрі превентивної медицини в Атланті такі іграшки продаються в головній сувенірній лавці - керівництво центру упевнено, що плюшеві віруси і бактерії допомагають людям бути уважніше до реальних небезпек мікросвіту.

Наприклад, цього сезону справжнім хітом став великий рожевий бобовидний вірус свинячого грипу. Незмінною популярністю користуються чорні загрозливі ВІЛ і йерсинія чуми, симпатичним яскраво-зеленим гребінцем виділяється клостридія - паличка, що викликає гангрену кінцівок.

Ніжно-зелений малярійний плазмодій, вірус простого герпесу, що нагадує сонечко, і бірюзовий сніговичок стафілокока. Освітню і профілактичну користь сувенірів важко переоцінити: якщо вам вже подарували милого гонокока, то ви напевно не захочете підхопити ще і його родичів, а значить, будете обережніше.

Один з американських новинних сайтів провів опитування, з метою дізнатися, хто як ставиться до ідеї м'яких збудників хвороб. "Це мило", відповіли 57% опитаних. "Це поганий смак", відповіли 26% людей. Ще 17% не проявили ніяких емоцій по відношенню до плюшевої зарази.

Читайте також:

Батьки одружилися на похороні сина

У Київському зоопарку відкривається експозиція молодих левів

Пенсіонер підпалив аероклуб, викрав літак, зазнав аварії і залишився живий

Голова Goldman Sachs купив чужу дружину за 750 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: