В США вболівали за сім'ю качок, яка намагалась вижити у великому місті

Половина США спостерігали за пригодами дикої качки і її малят в бетонних джунглях великого міста. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В США героєм став чоловік, який допоміг качці та її малюкам вижити в бетоному місті. Офісний працівник Джоель Армстронг близько місяця тому помітив качку, що відклала 10 яєць під вікнами його офісу на бетонному навісі, розташованому на висоті 3 метра від землі. Поки качка висиджувала качат співробітники офісу спостерігали за нею і дуже поріднилися з диким світом.

Через місяць каченята вилупилися, і мати за інстинктом мала повести дітей до води. Проте в природних умовах мати-качка зіскакує на травичку, куди зазиває своїх каченять, а тут ситуація інша.  Коли Джоель приїхав на роботу, то побачив як качка стоячи на краю бетонного навісу, а потім зістрибнула з нього вниз на асфальт, але від наступного, що побачив Джоель у нього просто захватило дух. "Перше каченя стрибнуло за мамою і вдарилося об асфальт".

У жаху, Джоель вискочив з офісу і помчав до того місця. Він встиг вчасно, адже всі каченята інстинктивно вишикувалися в чергу на краю навісу і були готові стрибати. Зібравшись Джоель почав ловити каченят.

"Я дійсно думаю, що доки я їх ловив, качка-мати розуміла, що я намагаюся допомогти", говорить Джоель. "Вона просто стояла неподалік і дозволяла мені ловити іх".

Але це було лише початок.

Далі їх треба було відвести до річки. Джоель і декілька його товаришів по службі були готові виступити як поводирі для качат до річки, але через жвавий дорожній рух і того, що качата не можуть швидко пересуватися було зрозуміло, що це стало б довгою і складною подорожжю. Тому один з колег Джоеля склав в коробку всіх качат і поніс їх до річки, качка слідувала за ним.

В тихому місці біля річки, каченят вітпустили.

Читайте також:

NASA загубило 90 гумових качечок

Гидливе поросятко взули в чоботи

Пес повернув з'їдені ним 750 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: