В Токіо запропонували ввести вагони для чоловіків

"Чоловічі" вагони повинні зменшити кількість скарг від жінок про домагання.

У Токіо запропонували ввести вагони, в яких матимуть право їздити лише чоловіки.

Десять акціонерів токійського залізничного оператора Seibu Holdings, якому у тому числі належить одна гілка метро, звернулися до керівництва компанії з відповідним проханням.

"Такі заходи проти домагань, як введення вагонів лише для жінок виявилися певною мірою ефективними, проте заходів для боротьби з помилковими звинуваченнями в домаганнях так і не було зроблено. У цілях дотримання рівноправ'я статей, необхідно ввести вагони лише для чоловіків", - пишуть автори звернення.

За їх словами, на поїздах оператора було зафіксовано безліч випадків помилкових звинувачень в сексуальних домаганнях.

Коментуючи можливий результат прохання акціонерів, розмір частки яких в компанії не розкривається, джерело в раді директорів Seibu Holdings висловило сумнів в необхідності введення "чоловічих" вагонів. На його думку, кількість випадків необґрунтованих претензій з боку жінок, навпаки, незначна.

Спеціальні вагони для жінок були введені в метро і на наземному залізничному транспорті Токіо кілька років тому. Рішення було прийняте після того, як скарги японок на домагання почастішали. 16 червня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що ввести "жіночі" вагони в метро планують пекінські депутати.

Читайте також:

Росіянин вирощував коноплю, щоб вивчати фотосинтез

Дівчині випадково витатуювали на обличчі 56 зірок

Росіянина позбавили водійських прав на 156 років

Лисиця-фетишистка викрала в селян 60 пар взуття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: