В центрі Донецька загубилися двоє лосенят

Двоє лосенят заблукали та опинилися на території дитячої лікарні в центрі Донецька. Тепер тварин забере мисливське господарство.

Лосенята
Остров
Лосенята на території донецького дитячого клінічного центру
Вранці у п'ятницю, 22 травня, на території обласної дитячої клініки в Донецьку знайшли двох лосенят. Як потрапили тварини в центр великого міста, поки не відомо.

Розповів про лосенят директор установи, який зателефонував до чергової частини МНС. Спочатку там сприйняли повідомлення як жарт, але потім вислали на місце свого співробітника, повідомляє прес-служба МНС.

Співробітники закладу бачили, як лосенята зайшли на території центру вночі, у ворота, які залишалися прочиненими.

Зараз сохатим налили води, вони об'їдають траву і гілки дерев, квіти каштанів. Тварини людей до себе не підпускають, дуже лякаються і починають бігати територією дитячого центру. Тому їм дали спокій, щоб лосенята не кидалися на огорожу і не травмувалися.

Діти, які проходять реабілітацію в клінічному центрі, хворі на церебральний параліч, тому співробітники виносять їх на руках і дозволяють здалека подивитися на полохливих тварин.

Рятувальники зв’язалися з мисливським господарством, представники якого заберуть лосенят, поки не виявиться їхній власник.

Читайте також:

У Києві запровадили платну реєстрацію котів і собак

В Санкт-Петербурзі викрали "Мерседес" з леопардом в багажнику

У Празькому зоопарку народилося жирафеня

Столицею Словенії прогулявся ведмідь

ВідеоДвоє лосенят блукають Донецьком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: