В Угорщині пройде конкурс "Міс пластична хірургія"

До участі допущені дівчата віком від 18 до 30 років. Кожна конкурсантка зобов'язана надати медичну довідку про те, що перенесла щонайменше одну пластичну операцію.

В Угорщині готуються до проведення конкурсу краси "Міс пластична хірургія". Учасниці зможуть продемонструвати ефектну зовнішність, придбану завдяки підтяжкам обличчя, силіконовим грудям і ліпосакції.

До участі допущені дівчата віком від 18 до 30 років. Кожна конкурсантка зобов'язана надати медичну довідку про те, що перенесла щонайменше одну пластичну операцію. Пластичної операцією вважається косметична процедура, для якої потрібен загальний або місцевий наркоз.

Мета організаторів конкурсу - прорекламувати досягнення пластичної хірургії. В Угорщині вона не дуже популярна, оскільки вважається, що штучна краса і виглядає штучно. Організатори змагання мають намір довести зворотне.

До журі конкурсу увійдуть найкращі пластичні хірурги країни. Фінал відбудеться 9 жовтня 2009 року. Переможниці дістанеться квартира. Дівчина, яка зайняла друге місце, отримає машину, а яка посіла третє місце преміюють поїздкою на двох до Кенії.

Угорський конкурс не перший у світі. У 2004 році китайські дівчата вже боролися за звання "Міс штучна краса".

Читайте також:

Міс Всесвіт-2009 стала 18-річна венесуелка

В Австралії скандал через анорексичну фіналістку відбору на "Міс Всесвіт"

Учасниці "Міс Всесвіт-2009" в бікіні

"Міс Україна Всесвіт" на Багами повезла сукню від Єрмакова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: