Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні працює виробництво БДСМ-аксесуарів. Що роблять і за скільки продають

БДСМ – це найдорожча індустрія у наданні сексуальних послуг.

В Україні виготовляють БДСМ-аксесуари. Це те, про що бояться говорити, але воно існує і ще й легко продається в інтернеті та в секс-шопах. БДСМ розглядають як різноманіття за дверима спальні та навіть як психотерапію. Знавці кажуть - цей напрямок став популярним після виходу в світ книги, а потім кінострічки "50 відтінків сірого".

Китай зараз заповнив навіть цю галузь, але українське "пікантне" виробництво не здається, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Що таке БДСМ і скільки коштують дорослі ігри?

Неллі - психолог і сексолог. Вона допомагає розібратись у сексуальних бажаннях. Вона переконана, що, якщо людині треба отримати ляпаса, ходити в ошийнику і їсти сметану із взуття своєї хазяйки і при цьому ніхто не помирає, то це нормально. За її словами, БДСМ – це найдорожча індустрія у наданні сексуальних послуг.

Абревіатури БДСМ. "Б" означає бондаж, тобто зв'язування. "Д" - домінація і дисципліна. "С і М" садо-мазо виверти. Але все це неможливо без цілого переліку знарядь, які використовують у цих дорослих іграх. Щоб купити такі аксесуари, потрібно мати грубий гаманець і добряче викластися.  А там, де є попит, завжди приходить бізнес.

БДСМ відновився у США у 1950-1960-их. Нині там нагайки та стеки для спалень можна придбати в будь-якому секс-шопі. Більшість виробників - місцеві. Американські любителі жорсткої полунички не просто ажіотажно підвищують продажі своїх виробників, а ще й хочуть виглядати відповідальними членами суспільства, бо дбають про довкілля.

Українське ж виробництво лише виходить із тіні. В українських секс-шопах нічого українського - засилля китайської продукції і про жодну екологію не йдеться. А дороге знаряддя - взагалі рідкість.  

За останні років п’ять то з’являлися, то зникали різні невеликі фірми. Для України це ще й занадто дорого. Оксана Аверіна виготовляє БДСМ-аксесуари. Прайс у неї не з дешевих: маски продає по 1200 гривень, наручники по 800 гривень, плітки, стеки та флогери оцінює в близько півтори-дві тисячі гривень.

І все це винятково йде на експорт. Нещодавно вона повернулася з Мілана, де її зайчики і киці дефілювали на подіумі. В Оксани працює невеличка майстерня. За день команда виготовляє 10-20 виробів. Найбільше витрат іде на матеріали. Хочеш якісну маску - спочатку придбай якісну шкіру і хорошу фурнітуру.

Імпортери таку українську продукцію оцінюють високо. За словами підприємниці, авторські розробки швидко крадуть, тому все патентується. Але головна проблема - доставка. Вона або дуже повільна, або надто дорога. Приблизна вартість становить від 15 до 50 доларів за посилку. Тому, аби не морочитися з доставкою, ще й заробляти більше, Оксана відкрила представництво в Берліні. Звісно, купити масочку там буде дорожче.

Така індустрія процвітає в німецькій столиці. Мадам Ева-Лілієль Блек, яка працює в одній із таких компаній, повідомила, що, наприклад, шузи коштують 180 євро, блуза – 90 євро. Вартість латексу – просто неймовірна. Іще дорожчим є оснащення самої студії. Усі аксесуари та меблі тут німецького та італійського виробництва. Вартість студії оцінюється в 10 млн євро. Усі іграшки, все обладнання починається в прайсі від 50 євро за штуку. У студії кілька кімнат. І найнеймовірніші речі для задоволення найхимерніших фантазій.  

За словами працівниці такого центру, українські постачальники взуття великих розмірів – одні з найкращих на ринку. Німецькі чоловіки в студії проводять від 30 хвилин і аж до тижня. Година коштує 250 євро, а кожна наступна година – 200 євро. Існують спеціальні надбавки, наприклад, за латекст, бо це потребує багато напруги. Його треба помити, багато ресурсів – вода, олійка. За гру в медиків – теж надбавки.

І над розробкою таких товарів працює купа дизайнерів і технологів. А купа бухгалтерів рахує виторг. У нас уже є виробництво меблів для БДСМ, є виробники аксесуарів - їх загалом близько десяти. Звичайно, про китайські масштаби поставок поки що нічого й думати, але дедалі частіше вироблене в Китаї намагаються видати за українську продукцію, тому що українське в цьому світі означає якісне.

Відео "Пікантне" виробництво: в Україні набуває популярності новий бізнес – БДСМ-аксесуари

Новий бізнес розвивається в Україні. Причому розвивається на експорт і зростає, попри навалу схожих товарів із Китаю. В Україні виготовляють БДСМ-аксесуари. Це те, про що бояться говорити, але воно існує і ще й легко продається в Інтернеті та в секс-шопах. БДСМ розглядають як різноманіття за дверима спальні та навіть як психотерапію. Що саме виробляють українські майстри і за що український товар уже полюбили іноземці – у сюжеті.  

"Пікантне" виробництво: в Україні набуває популярності новий бізнес – БДСМ-аксесуари

Залиште свій коментар

Вибір редакції