В Україні створено асоціацію караванерів - мандрівників у будинках на колесах

Караванінг - це подорожі в спеціальних фургончиках, котрі здатні замінити будинок. Вітчизняні караванери провели перший всеукраїнський зліт і відсвяткували 100-річчя цього виду туризму.

Караванери України відкрили новий туристичний сезон.

У Дніпропетровську зібралися на з'їзд близько сотні екіпажів фургончиків, які, власне, і називають караванами.

Окрім офіційного відкриття сезону-2010, любителі подорожей на колесах оголосили про створення громадського руху караванерів України і 100-річчя від дня виникнення цього виду відпочинку у світі.

Хто перший проголосив мандри з наметом на колесах новим видом туризму, достеменно не відомо. Проте відтоді вже котре покоління мандрівників стверджує - кращого поєднання комфорту та свободи ще ніхто не вигадав.

"Це захоплення для тих, хто не любить сидіти на одному місці, хто любить пересування, активність і не боїться якихось непередбачених ситуацій", - каже караванер Ігор Філіппов.

Переважна більшість любителів такого відпочинку – люди, старші 35 років. У минулому вони часто були байкерами та любителями походів із наметами, котрі обзавелися сім’єю. У караванінгу навіть немовля - не завада для подорожі.

Каравани є на будь-який смак. VIP–класу, з двома спальнями, кухнею, санвузлом, вітальнею. В економ–класі набір вигод той самий, різниця лише в розмірах. Вибір залежить не тільки від фінансових можливостей, але й від мобільності господаря каравану.

Із балоном газу для опалення та невеличким акумулятором для забезпечення електрикою можна на місяць вирушити в автономну подорож у будь-яку пору року. Щороку українських караванерів стає більше.

Щоправда, зізнаються автотуристи, мандрувати з фургоном поки що краще за кордоном. Там є спеціальні стоянки, пункти заправки побутового обладнання та інші "караванські" зручності. Милуватися рідними краєвидами наразі заважають тільки погані дороги.

Читайте також:

Британець забув тещу в машині і відправився у подорож до Франції

Уперше в історії чоловік подорожуватиме за допомогою сонця

Швейцарський пілот побив світовий рекорд, облетівши Землю за 58 годин

ВідеоУкраїнські караванери: мандрівники на колесах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: