В Україні створено асоціацію караванерів - мандрівників у будинках на колесах

Караванінг - це подорожі в спеціальних фургончиках, котрі здатні замінити будинок. Вітчизняні караванери провели перший всеукраїнський зліт і відсвяткували 100-річчя цього виду туризму.

Караванери України відкрили новий туристичний сезон.

У Дніпропетровську зібралися на з'їзд близько сотні екіпажів фургончиків, які, власне, і називають караванами.

Окрім офіційного відкриття сезону-2010, любителі подорожей на колесах оголосили про створення громадського руху караванерів України і 100-річчя від дня виникнення цього виду відпочинку у світі.

Хто перший проголосив мандри з наметом на колесах новим видом туризму, достеменно не відомо. Проте відтоді вже котре покоління мандрівників стверджує - кращого поєднання комфорту та свободи ще ніхто не вигадав.

"Це захоплення для тих, хто не любить сидіти на одному місці, хто любить пересування, активність і не боїться якихось непередбачених ситуацій", - каже караванер Ігор Філіппов.

Переважна більшість любителів такого відпочинку – люди, старші 35 років. У минулому вони часто були байкерами та любителями походів із наметами, котрі обзавелися сім’єю. У караванінгу навіть немовля - не завада для подорожі.

Каравани є на будь-який смак. VIP–класу, з двома спальнями, кухнею, санвузлом, вітальнею. В економ–класі набір вигод той самий, різниця лише в розмірах. Вибір залежить не тільки від фінансових можливостей, але й від мобільності господаря каравану.

Із балоном газу для опалення та невеличким акумулятором для забезпечення електрикою можна на місяць вирушити в автономну подорож у будь-яку пору року. Щороку українських караванерів стає більше.

Щоправда, зізнаються автотуристи, мандрувати з фургоном поки що краще за кордоном. Там є спеціальні стоянки, пункти заправки побутового обладнання та інші "караванські" зручності. Милуватися рідними краєвидами наразі заважають тільки погані дороги.

Читайте також:

Британець забув тещу в машині і відправився у подорож до Франції

Уперше в історії чоловік подорожуватиме за допомогою сонця

Швейцарський пілот побив світовий рекорд, облетівши Землю за 58 годин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: