У Великобританії зареєстрували Піратську партію

Піратська партія бореться за легалізацію файлообміну в інтернеті, захист прав користувача Мережі, а також реформу авторського права.

Піратська партія Великобританії офіційно занесена в реєстр політичних організацій. Це означає, що тепер "пірати" зможуть виставити своїх кандидатів на наступних загальних виборах, пише The Daily Telegraph.

Піратська партія бореться за легалізацію файлообміну в інтернеті, захист прав користувача Мережі, а також реформу авторського права, яке обмежує розповсюдження музики і фільмів. Лідер організації, Ендрю Пітер Робінсон, закликав британців вносити пожертвування на просування "піратських" ідей, а також вступати в партію.

Піратський політичний рух зародився в Швеції в 2006 році; тоді ж партія вперше взяла участь у місцевих виборах, проте отримала менше одного відсотка голосів виборців. Популярність до неї прийшла після судового процесу над засновниками Торрент-трекер The Pirate Bay, який, однак, до партії не має прямого відношення.

Зараз партія є третьою за чисельністю в Швеції. У червні 2009 року на виборах до Європарламенту за неї проголосували більше семи відсотків шведських виборців, в результаті чого у неї з'явився один представник у європейському законодавчому органі.

Офіційно Піратські партії зареєстровані також в Австрії, Німеччині, Іспанії, Польщі, Франції та Чехії. У червні 2009 року повідомлялося, що "піратів" також зареєстрували в Естонії. У 2006 році з'являлася інформація про створення російської піратської партії.

Читайте також:

В Австралії зареєстрована Сексуальна політична партія

Саудівця заарештували за розповіді в ток-шоу про любовні пригоди

Обдурена дружина та троє коханок приклеїли бабію пеніс до живота

Бразильців закликали мочитися в душі заради порятунку тропічних лісів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: