В Японії відкрили музей локшини швидкого приготування (фото)

У японському портовому місті Йокогама з'явився музей локшини швидкого приготування. дея відкриття такого виставкового залу належить співробітникам компанії Nissin Foods.

Японська компанія Nissin Foods, що випускає різноманітні прості в приготуванні страви, відкрила музей локшини швидкого приготування в Йокогамі.

Відкриття музею приурочено до 40-річчя від дня виготовлення фірмою першої упаковки "швидко-локшини".

У день відкриття, яке відбулося в суботу, 17 вересня, поруч з будівлею виставкового залу вишикувалася черга з п'ятисот людей. Серед гостей заходу опинився навіть колишній прем'єр-міністр Японії Дзюн'їтіро Коїдзумі.

Як розповіли автори проекту, музей локшини в основному орієнтований на дітей та на представників ринку продуктів швидкого приготування. У виставковому залі можна не тільки побачити процес приготування макаронних виробів, але й взяти участь у цьому дійстві.

Так, відвідувачам надана можливість замісити легке тісто, розкачати його, нарізати на локшину, а потім пропустити через сушильний апарат. Отриману локшину можна упакувати в пластикову ємність, в яких зазвичай вона і продається.

Крім власне японської локшини швидкого приготування в музеї також можна побачити макаронні вироби з інших країн світу.

Локшина швидкого приготування є популярним продуктом не тільки в Японії, а й далеко за її межами. Щорічно в світі продається кілька десятків мільярдів упаковок цього напівфабрикату. У пачки локшина фасується у висушеному вигляді, і щоб зробити її придатною до вживання, потрібно просто налити в упаковку окропу і додати прикладені до страви спеції та сушені овочі, м'ясо або гриби.

Іноді локшину використовують не за призначенням. Так, в Таїланді виборча комісія розслідувала справу про роздачу смаженої локшини в обмін на голоси виборців, порушену стосовно Йінглак Чинават, яка за результатами парламентських виборів мала стати першою жінкою на посту прем'єр-міністра країни.

Читайте також:

Майбутнього прем'єра Таїланду звинуватили у підкупі виборців локшиною

Акція протесту ”Обіцянки уряду - локшина на вухах”

У Донецьку "взули" італійців у виготовлені їх національної страви (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація