Вагітна африканка чекає одразу 12 дітей

До цього у майбутньої мами було два викидні і вона вирішила пройти через штучне запліднення. У неї є шанс народити найбільшу кількість дітей за всю історію людства.

Вагітність
Одразу 12 дітей порадують батька
Вагітна мешканка Тунісу чекає відразу 12 дітей: шість хлопчиків і шість дівчаток. Вчителька, ім'я якої не називається, раніше пережила два викидні, після чого вирішила удатися до штучного запліднення.

В світі не було жодного випадку, коли жінка народжувала б 12 дітей. Якщо пологи пройдуть успішно, мати-африканка затьмарить навіть американську "восьмимаму" - Надю Сулеман, яка в січні народила відразу вісьмох дітей. Сулеман, мати-одиначка з Каліфорнії, також народила дітей завдяки штучному заплідненню.

Жінка з Тунісу має намір народити дітей природним способом, хоча лікарі стверджують, що це неможливо, розповів її чоловік Марван. Сам він називає те, що трапилося "чудом" і говорить, що радий майбутній надбавці в сім'ї.

Фахівці зі штучного запліднення, проте, вважають, що туніські лікарі вчинили безвідповідально і поставили під загрозу життя матері і дітей. "Якими б не були причини, шанси на щасливий результат вельми малі", - вважає доктор Саймон Фішер з Оксфорда.

Маловірогідно, що всі 12 дітей виживуть, каже доктор Фішер. У новонароджених можуть також виявитися серйозні проблеми зі здоров'ям. Шанси матері на виживання залежать від зусиль лікарів, вважає Фішер.

Читайте також:

У США жінка народила трійню "онучок"

Британка народила шестерню

Американка народила близнюків від різних чоловіків

У США жінка народила відразу вісьмох дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: