Ван Гог та Мона Ліза у масках: який вигляд мали б відомі картини, якби писалися під час спалаху коронавірусу

Поки вакцину від вірусу ще не винайшли, люди захищають себе, яка можуть.

Спалах коронавірусу COVID-19 все ще набирає обертів. Щодня стає відомо про нову кількість інфікованих. На випуск вакцини проти недуги може піти ще півтора роки, тож люди захищаються, як можуть. В аптеках масово скуповують маски, а "вберегти" намагаються навіть домашніх тварин.

На тлі ізоляцій міст та невеселих повідомлень люди також намагаються підбадьорити себе. Так, приміром члени екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, який перебуває на карантині біля Японії, зняли танцювальне відео. А мешканці карантинного Уханя, де розпочався спалах, влаштували флешмоб на підтримку себе.

На тлі поширення коронавірусу ТСН.ua уявив, як могли виглядати найвідоміші полотна світу, якби їх писали під час спалаху нової хвороби.

Фотогалерея Якби відомі картини писалися під час спалаху уханьського вірусу (8 фото)

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 88 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції