Вчені з'ясували, кого роблять винним у зраді чоловіки та жінки

Висновки дослідження науковці пояснюють нашим печерним минулим.

Дослідники з британського університету виявили, що обидві статі по-різному сприймають факт зради і те, хто є винуватцем.

Про це повідомляє Independent.

За даними дослідження, жінки, як правило, звинувачують "іншу жінку", а більшість чоловіків покладає провину на своїх дружин, які зрадили.

Дані також показали, що жіночу стать більше турбує емоційний обман, ніж фактичний секс.

Учені вважають, що це може бути пов'язано з тим, що у минулому жіночому роду було важко виховувати дитину самостійно і їм необхідна була опіка чоловіків. 

Своєю чергою, чоловіки вважають фізичну близькість найгіршим видом зради. На думку авторів дослідження, жінки сприймаються як стать, покликана дарувати нове життя. Тому їх можуть звинувачувати в руйнуванні взаємин і чоловіки, і жінки, незалежно від того, перебувають вони в чи поза цими конкретними стосунками.

Нагадаємо, раніше британський сайт знайомств провів анонімне опитування серед своїх користувачів, щоб визначити, які відмовки найчастіше використовують чоловіки, коли зраджують своїм жінкам. У результаті виявилося, що найчастіше (27%) зрадливі чоловіки стверджують, що затримуються на роботі або у них "ділова зустріч", поки тим часом зустрічаються з іншими жінками.

ВідеоУчені Оксфордського університету хочуть створити "пігулки кохання"

Залиште свій коментар