Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені довели, що червоне вино та чорний шоколад здатні зберегти молодість

Можливо, найближчим часом людство зможе забути про вікові проблеми назавжди.

Аби бути молодим, треба пити червоне вино та заїдати чорним шоколадом - такий висновок зробили хіміки-дослідники з Ексетерського та Брайтонського університетів. Яким чином ці продукти можуть зберегти молодість, йдеться у сюжеті ТСН.

Дослідники запевняють, що вони зробили значний прорив у боротьбі зі старінням і знайшли спосіб омолоджувати неактивні клітини, що старіють. Однією з причин, через яку людина стає більш сприйнятливою до захворювань, є те, що тканини накопичують старі клітини. Тобто вони є живими, але не ростуть і не функціонують наповну. Подолати цю проблему допоможуть хімічні сполуки, що містяться у червоному вині, чорному шоколаді, червоному винограді та чорниці.

Професорка молекулярної генетики університету Ексетер Лорна Гарріс запевняє, що нові результати досліджень дозволяють припустити, що за допомогою цих продуктів можна не лише лікувати старі клітини, а й відновлювати їх та повертати деякі функції молодих. А доктор Ева Латорре, яка є науковим співробітником університету та проводила досліди, була здивована ступенем та швидкістю змін у клітинах настільки, що навіть назвала це "справжньою магією".

Вчені сподіваються, що цей прорив дасть поштовх для розвитку терапії, завдяки якій люди з віком ставатимуть лише кращими і молодшими, а про вікові проблеми можна буде забути назавжди.

ВідеоЧервоне вино і шоколад – секрети вічної молодості

Щоб бути молодим, пий червоне вино і заїдай чорним шоколадом! Такий висновок зробили хіміки-дослідники з Ексетерського і Брайтонського університетів. Яким чином ці продукти можуть зберегти молодість – дивіться у нашому відео.

Червоне вино і шоколад – секрети вічної молодості

Залиште свій коментар

Вибір редакції