Вчені довели, що перевертні існують

Місяць справді породжує в людині звіра, особливо, якщо людина під дією алкоголю чи наркотиків, - стверджують вчені.

Австралійські вчені висунули припущення, що місяць дійсно може породжувати у нас звіра, перетворюючи людей на тварин, що кусаються, плюються і дряпаються.

Хоча ми не можемо фактично перетворитися на кровожерливих істот з байок, проте дослідження показують, що ми подаємо тривожні симптоми.

В липні цього року до лікарні неподалік від Сіднея потрапив 91 хворий з гострим поведінковим порушенням, схожим на поведінку перевертнів.

За словами дослідниці у сфері токсикології Леон Калвер, чверть з випадків приходилися на ніч із повним місяцем, тобто вдвічі більше, ніж за інших місячних фаз. Деякі з цих пацієнтів атакували персонал, кусаючи і дряпаючи їх. Тому їх порівнювали з перевертнями, які у легендах також з'являлись за повного місяця.

За словами вченої, до міфологічних сюжетів про перевертнів належать розповіді про людей, що практикують втирання собі в шкіру магічних мазей або вдихання їхніх парів, намагаючись таким чином досягти переходу від людини до звіра.

Основні інгредієнти мазі - беладона і паслін - речовини, які можуть викликати марення, галюцинації та ілюзії метаморфозу.

Однак сучасні перевертні використовували різні зілля - понад 60% хворих, яких Калвер обстежила під час свого дослідження, були під впливом алкоголю або наркотиків.

За словами лікаря, дані дослідження підтверджують припущення, що особи з гострим поведінковим розладом мають більше шансів потрапити у відділення невідкладної допомоги саме в ті дні, коли місяць у повні.

Читайте також:

На Единбурзькому фестивалі науки приймають фотографії привидів

Депутати вигнали привида з парламенту

Українські VIPи перевтілились у вампірів, павуків та Міккі Маусів

На Вінниччині "голос зі стелі" наказав матері вбити шестимісячну дочку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: