Вчені підрахували, що жінка щодня наносить на шкіру 515 хімікатів

Сучасно жінка користується щодня 13 косметичними засобами, більшість з яких містить більше 20 інгредієнтів.

Якщо тисячу років тому дівчата користувалися виключно натуральними рослинними і мінеральними компонентами, то сучасна середньостатистична жінка щодня накладає на шкіру обличчя близько 515 різноманітних хімікатів.

Як стверджують фахівці, що проводили спеціальне дослідження, середньостатистична жінка користується щодня 13 косметичними продуктами для обличчя, більшість з яких містить більше 20 інгредієнтів.

Парфюмерні вироби в середньому містять 250 хімічних речовин, а в деяких ця кількість доходить до 400.

Під час дослідження також виявилося, що середня кількість інгредієнтів в помаді - 33, в лосьйонах для шкіри - 32, в туші - 29 і в зволожувачі рук - 11.

Як пояснила експерт Шарлот Сміт, догляд за собою поступово перетворився з простого умивання в накладення зволожуючого і тонального крему, тіней, помади, туші та багатьох інших продуктів.

При цьому косметичні засоби, що з'являються, виробники яких обіцяють "миттєвий і приголомшливий" результат, як правило, містять безліч інгредієнтів, які можуть при тривалому застосуванні призвести до небажаних ефектів.

Дійсно, довгострокові ефекти застосування багатьох з речовин, що використовуються у виробництві косметики, ніколи не вивчалися, тому не виключено, що вони можуть представляти певний ризик для здоров'я.

Крім того, як показали попередні дослідження, третина жінок у віці до 25 років регулярно застосовують косметику, призначену для використання після 40 років, що шкідливо для їхньої шкіри

Читайте також:

Ліки від депресії виявилися "жіночою віагрою"

Британська вчена працювала елітною повією заради науки

У Китаї чоловік вижив після ампутації більшої частини тіла

Економіст підрахував вартість щастя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: