Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені різко розкритикували знімання вірального відео з ведмежам, яке не могло видертись на гору

Вірусне відео із ведмежам, яке відчайдушно намагалося залізти на вершину гори, викликало суперечки.

Вчені виступили із різкою критикою способу знімання відео невдалої спроби ведмежатка видертись до матері засніженою горою, яке стало віральним в соцмережах. На думку експертів, це могло завершитися трагедією для тварини.

Про це пише Business Insider.

У віральному відео ведмежа намагається заповзти на гору. Коли тваринці вдавалося доповзти майже до вершини, вона сповзала знову донизу. Ведмежаті довелося зробити кілька спроб, щоб доповзти до своєї мами, яка чекала його нагорі.

Користувачі швидко ширили відео, заохплюючись ведмежам, однак деякі обурились роликом. До них приєдналися і захисники природи. Вони підозрюють, що піднятися на гору тварині заважав шум безпілотника, за допомогою якого знімали це відео.

"Переслідування тварин заради фотографій чи відео ніколи не буде виправданим. Поважайте тварин, залишаючи їм простір і не поширюйте відео, де вони перебувають у небезпеці чи біді просто тому, що захотіли зробити вірусне відео", - написав у Twiiter палеоеколог і доцент кафедри кліматології в Університеті штату Мен в США Жаклін Гілл.

Дрони - потужний інструмент для документування та вивчення дикої природи світу. За останні кілька років безпілотники стали незамінним інструментом для великої кількості наукових проектів, пов'язаних з дикою природою і біорізноманіттям.

Однак науковці закликають не використовувати їх бездумно. Дрони можуть бути гучними, чим лякають тварин. Дослідження, опубліковані в 2015 році про чорних ведмедів у північно-західній частині Міннесоти, показали, що дрони збільшують частоту серцевих скорочень ведмедів на 123 удари на хвилину.

ВідеоФарбування та зачіски шкодять домашнім тваринам - зоозахисники

Жива іграшка. Їм фарбують кігті, одягають костюми, прикраси та роблять дивакуваті зачіски. Поки в Україні власники домашніх тварин слідують своїм забаганкам, у світі констатують, тваринам потрібно геть інше. Свобода, догляд та розуміння їхніх потреб.

Фарбування та зачіски шкодять домашнім тваринам - зоозахисники

Повітряні безпілотні літальні апарати можуть створювати тіні, схожі на хижих птахів, чим також можуть злякати тварин.

Нагадаємо, через бюрократичну тяганину отара овець сиділа вже два тижні у фурі. Тварин з України експортували до Туреччини поромом. Їх ніхто не забрав, тому овець повернули додому. Втім випустити тварин з терміналу не могли через заборону ветеринарів, бо вівці могли підчепити небезпечні хвороби. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції