Вчені розповіли, як підрахувати свій еротичний капітал

Розум, інтелект, привабливість, вміння спілкуватися. Все це треба поєднувати і накопичувати, щоб стати іконою серед носіїв найбільших потенціалів.

Соціологи з Лондонської школи економіки вивели свою концепцію "еротичного капіталу". Як вважають вчені, в сучасному світі володіти таким активом не менш важливо, ніж мати багато грошей. У поняття "еротичного капіталу" входить не тільки зовнішня привабливість, але і навички спілкування, сексуальна компетентність та ініціативність у зав'язування зв'язків.

При цьому еротичний капітал може виявитися більше у тієї людини, яку не можна назвати найкрасивішою в традиційному розумінні цього слова.

Як приклад такої володаркою,можливо, найбільшого еротичного капіталу на планеті газета The Daily Mail називає відому співачку Мадонну. Як вважають вчені, у Мадонни досить посередній голос, рідкі зуби, надто густі брови і зовсім не жіночні м'язисті руки. Разом з тим вона загальновизнана зірка, про яку мріють тисячі чоловіків.

Приклади з життя знаменитостей показують, що людям з неідеальною зовнішністю часто потрібно володіти більшою цілеспрямованістю, щоб доводити свою спроможність і пробиватися, відзначають вчені.

Якщо конкурентоспроможний еротичний капітал не дано вам від народження, його можна в собі виробити, при цьому на перших порах цілком можна його не мати, а тільки симулювати, що він є, радять фахівці.

Серед відомих людей зі значним еротичним капіталом видання називає модель і дружину президента Франції Ніколя Саркозі Карлу Бруні, футболіста Девіда Бекхема і його дружину Вікторію, солістку популярної британської групи Girls Aloud Шеріл Коул, актора Саймона Коуелла і президента США Барака Обаму та його дружину Мішель.

В останні роки в умовах жорсткої конкуренції все більше увагу своєму еротичному капіталу стали приділяти і прості люди. Економісти констатують несподіваний під час кризи зліт продажів косметичних засобів для обох статей. Все більше людей лягають під ніж пластичного хірурга, щоб краще виглядати і підвищити шанси потрапити на хорошу роботу.

Але, як стверджують вчені, при порівнянні залежності рівня доходу від інтелектуального розвитку та від зовнішньої привабливості виявилося, що зарплата більше залежить все ж від першого, ніж від другого. Однак було визнано, що живуть краще ті люди, у яких розум і краса поєднуються.

Нагадаємо, що раніше було проведено декілька досліджень, в яких учені встановили, що зовні привабливі люди домагаються в житті більшого.

Читайте також:

В Австралії заборонили дівчат з маленькими цицьками

У Британії випустили еротичний журнал з малюнками для сліпих

Дитячі телеканали в США дві години крутили в ефірі еротичні заставки

Стюардеси збанкрутілої авіакомпанії знялися для секс-календаря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: