Вчені стверджують, що дітям шкідливо бути занадто чистими

Дітей шкідливо занадто часто мити. Вони можуть вирости алергіками, стверджують американські вчені. Батьки їх підтримують.

Дітям інколи корисно бути брудними, тому що зайва чистота шкодить шкірі, стверджують американські вчені.

На шкірі живуть бактерії, які здатні запобігати запаленню, вони не дають організму занадто бурхливо реагувати на подразники. Таким чином, вбивати цих бактерій шкідливо.

Це відкриття підтверджує існуючу раніше "гігієнічну гіпотезу": вона говорить, що контакт з бактеріями в ранньому дитинстві надалі не дає розвиватися алергії різних видів. Вже давно існує припущення, що саме через нашу занепокоєність чистотою в розвинених країнах останнім часом стало набагато більше алергіків.

Дослідники з Інституту медицини Каліфорнійського університету в Сан-Дієго виявили, що широко розповсюджені бактерії-стафілококи здатні впливати на клітини шкіри і блокувати запалення, не даючи організму дуже сильно реагувати на поранення.

"Помітне досягнення нашої роботи полягає в тому, що вона дала молекулярне пояснення гігієнічної гіпотези і відкрила раніше невідомі елементи системи загоєння ран, - пояснює голова дослідницької групи професор Річард Гелло. - Це, можливо, дозволить нам розробити нові підходи до лікування захворювань, пов'язаних з шкірними запаленнями ".

На підтримку вчених вже виступили деякі батьки. Група Parents Outloud заявила, що фахівці підбили теоретичне обґрунтування під її кампанію по боротьбі з вихованням дітей в тепличних умовах.

Представниця британської організації Allergy UK відзначила, що останнім часом з'являється все більше доказів користі від контакту з мікробами, проте це питання потребує подальшого вивчення.

Читайте також:

У Британії малюків судитимуть за бійки у пісочницях

Іспанських підлітків навчатимуть мастурбації

Австралійські медики винайшли дієту щастя

Немовлята вивчають рідну мову ще в утробі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: