Вчені відкрили зв'язок між довжиною чоловічого пенісу та ВВП

Вчені відкрили зв'язок між довжиною чоловічого пенісу та ВВП

Чоловічий орган і економічне зростання: розмір має значення?

Фінський учений побудував модель, яка доводить, що обсяг ВВП країни залежить від середньої довжини статевого члена чоловіків, які проживають в ній.

Вчені з Університету Гельсінкі провели новаторське дослідження, побудувавши модель зв'язку між середньою довжиною статевого члена чоловіків та зростанням ВВП країни.

Результати проведеної роботи під назвою "Male Organ and Economic Growth: Does Size Matter?" ("Чоловічий орган і економічне зростання: розмір має значення?") були опубліковані на сайті університету.

Автор дослідження Тату Вестліг збудував регресійні моделі, що включають в себе такі показники, як обсяг ВВП на душу населення, середній темп зростання ВВП, частка інвестицій у ВВП, кількість працездатного населення і відсоток населення, що одержує вищу освіту.

Крім того, враховувався такий показник, як індекс політичного режиму, що змінюється від -10 (для самих авторитарних країн) до +10 (для найдемократичніших).

Базою для дослідження стали 76 країн світу, економічні дані взяті за 1960 і 1985 роки.

До складу змінних була включена довжина чоловічого пеніса (у збудженому стані) в сантиметрах, а також спеціальний поправочний коефіцієнт для африканських країн (автор виходив з припущення про велику довжину чоловічих органів африканців за переважно низького рівня ВВП країн цього континенту).

Короткі результати дослідження такі: обсяг ВВП має залежність від довжини статевого члена у вигляді перевернутої букви U (inverse U-shaped). Тобто країни, у чоловіків яких органи середніх розмірів, мають тенденцію бути економічно розвиненими, а країни, де розмір "гідності" занадто великий або занадто малий, порівняно бідні.

Сам по собі фактор довжини члена може пояснювати 15% від зміни ВВП. Максимальний рівень ВВП в абсолютному вираженні досягається при довжині члена в 13,5 см, а колапс в економічному розвитку країни наступає при довжині чоловічого органу більше 16 см. Втім, країни, де чоловічий орган менше 12 см, також відносно бідні.

При цьому середні темпи економічного зростання країн між 1960 і 1985 роками мають зворотну залежність від довжини пеніса, причому його розмір сам по собі може пояснювати 20% динаміки ВВП.

Більш того, на переконання фінів, розмір виявляється важливішою детермінантою в динаміці ВВП, ніж тип політичного режиму в країні.

Регресійні моделі "гіпотези чоловічого органу" є стійкими, коефіцієнти - статистично значимими, зазначив автор дослідження.

Читайте також:

Новим Інтернет-хітом стала карта пенісів: українці випередили росіян

Forbes склав рейтинг найбагатших холостяків світу

Розмір пеніса залежить від соціального середовища - доведено на качках

Суд заборонив чоловікові займатися сексом через низький IQ

Повʼязані теми:

Наступна публікація