Вчені вивели формулу ідеального шопінга

Британські вчені виробили математичну формулу, що дозволяє організувати ідеальний шопінг.

Любителям шопінга пропонується враховувати при розрахунку такі чинники як час доби, кількість людей, які здійснюють шопінг, і погоду, пише Daily Telegraph. Формула була створена старшим консультантом з математичних розрахунків Бредфорда на основі опитування 1 тис. покупців на замовлення одного торгового центру.

Формула показала, що ідеальною "допінгова" подорож буде в суботу між 9 і 11 ранку по магазинах модного одягу, розташованими неподалік один від одного. Бредлі Тейлор, телеведучий і експерт моди, сказав, що дослідження дали точну картину сучасного шопінга.

"Приблизно половина чоловіків вважає за краще ходити в магазин зі своїм партнером, що різко контрастує з жінками, які вважають за краще ходити за покупками поодинці (45%)", - повідомив він.

Згідно з результатами дослідження ідеальний досвід шопінга дасть певне співвідношення наступних чинників: F = переважний час шопінга, де значення F від 1 до 5. T1= час в годинах, проведений в одиночному шопінгу, де T1 від 1 до 5. S= число супутників під час шопінга, де S менше або рівне 4. N1= число куплених предметів, де N1 від 1 до 10. Ns=число відвіданих магазинів, де Ns від 3 до 20. W= погода, де W від 1 до 5. D= засобу на покупки. А T2= тривалість походу в годинах, де T2 менше або рівне 2.

Для багатьох похід по магазинах служить як своєрідна терапія від стресів і навіть депресій. Правда, застосовувати "ліки" слід в розумних дозах, інакше можна потрапити в ряди "шопінгових маніяків". У професійному середовищі психологів і психотерапевтів давно з'явилися такі терміни, як "магазиноманія" і "нав'язливий шопінг". Фахівці стверджують, що захопитися модою можна так само сильно, як наркотиками або алкоголем. У Великобританії, згідно з опитуванням, 4 з 10 жінок вважають шопінг краще за секс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: