Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учені з'ясували, кого жінки воліють бачити поряд із собою: гетеро- чи бісексуалів

Опитані жінки були віком від 19 до 65 років.

Вчені і дослідники провели соціальне опитування, щоб з'ясувати кого воліють жінки для створення сім'ї - гетеросексуальних чи бісексуальних чоловіків.

Школа здоров'я і соціального розвитку опитала 78 австралійських жінок, які були у взаєминах з бісексуалами, повідомляє Daily Mail.

Мета дослідження - з'ясувати, як орієнтація впливає на створення сімей і на їхній добробут.

Опитані жінки були віком від 19 до 65 років. Багато з них були в моногамних, полігамних або відкритих взаєминах з бісексуальними чоловіками.

За словами доцента Марії Палотти-Чароллі дослідження було створено для того, щоб відкинути всі стереотипи щодо бісексуалів.

За її словами, опитування розбило усі стереотипи щодо того, що бісексуальні чоловіки не заслуговують довіри і вони головні переносники ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Доцент зазначила, що все навпаки. Більшість опитаних жінок у стосунках з бісексуалами вважають їх найкращими коханцями і батьками, ніж гетеросексуалів.

Нагадаємо, дослідження рекламного агентства Havas Worldwide спільно з дослідницькою компанією Market Probe International опублікувало опитування, в якому чоловіки і жінки вирішували, що краще вечерю або секс. В опитуванні взяли участь близько 12 тисяч осіб обох статей з різних країн світу, які відповідали на запитання про те, що краще - смачна їжа або секс.

В результаті якого з'ясувалося, що смачну вечерю, приносить не менше задоволення, ніж хороший секс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції