Учені знайшли пояснення таємниці Бермудського трикутника

Дослідники висунули версію про підводні кратери з метаном.

Таємниця Бермудського трикутника близька до відгадки. Вчені з'ясували, що могло призвести до зникнення кораблів та літаків на цій ділянці Атлантичного океану, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Знищувати судна могли викиди газу метану. Як це могло статися – науковці дослідили у Баренцовому морі. На його дні знайшли підводні кратери, які виникли, бо метан витікав з підземних родовищ і після цього вибухав.

Вчені припускають, що коли б у таке місце міг потрапити корабель, він також вибухнув і зник би за лічені секунди.

Схожі кратери можуть бути і в районі Бермудського трикутника. Але чи насправді бульбашки метану здатні знищити судно – фахівці ще досліджують.

Кілька років тому яхта з українсько-російським екіпажем "Скорпіус", що здійснювала навколосвітню подорож, заблукала у Бермудському трикутнику. До всього, це сталося в п'ятницю, 13 липня.

Таємниця Бермудського трикутника близька до відгадки

Вчені з'ясували, що могло призвести до зникнення кораблів та літаків на цій ділянці Атлантичного океану. Знищувати судна могли викиди газу метану. Науковці знайшли на дні Баренцевого моря підводні кратери, які виникли, бо метан витікав з підземних сховищ і після цього вибухав. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: