Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені знайшли позитивний зв'язок між порно і бажанням займатися сексом

Результати дослідчення показали, що дивитися порно - корисно.

Американські вчені з Університету Каліфорнії провели дослідження, яке дозволяє поглянути на порно і користь від нього по-новому. Також науковці знайшли цікавий зв'язок між сексом і переглядом порно.

Результати дослідження, які були опубліковані в журналі The Journal of Sexual Medicine, свідчать про те, що між кількістю переглянутого чоловіком порно і рівнем його бажання зайнятися сексом, є позитивний зв'язок.

Як пише The Telegraph з посиланням на дослідження, робота вчених спростовує популярний міф, що перегляд фільмів для дорослих знижує рівень потягу серед чоловіків.

У дослідженні брали участь 280 чоловіків, яких попросили щотижня записувати кількість годин, присвячених перегляду порнографії, а на більш пізньому етапі заповнити анкету з питаннями, що стосуються їхніх сексуальних уподобань.

"Ця модель показує, що у тих, хто отримує більше візуальних сексуальних стимулів, більш високий рівень статевого потягу", - коментують результати роботи дослідники Ніколь Праузе та Джеймс Пфаус.

Результати показали, що найбільш сильне сексуальне бажання відчували ті з респондентів, хто дивився порно більше двох годин на тиждень. Перегляд порнографії також позитивно впливав на бажання респондентів зайнятися сексом зі своїм партнером.

Залиште свій коментар

Вибір редакції