Вчені знайшли спосіб, як за допомогою "інстинктів ходьби" допомогти дітям з церебральним паралічем

У ході досліджень вчені виявили, що людські діти народжуються з двома пішохідними примітивними інстинктами, саме вони і можуть допомогти.

Вчені знайшли спосіб, як новонароджені з "інстинктами ходьби" можуть допомогти дітям з церебральним паралічем поліпшити їх рухливість, повідомляє Mirror.co.uk.

Якщо маленьких дітей, які народжуються з примітивними інстинктами ходьби, поставити на підлогу, їх ноги автоматично спробують робити кроки вперед.

Цей природний рефлекс є основою, завдяки якій діти пересуваються.

"Ми дивимося і порівнюємо як починають ходити діти та новонароджені тварини і як вони розвиваються. Ми бачимо , що люди та інші наземні тварини вчаться ходити дивно схожим чином", - розповідає доктор Надя Доминиси з Нідерландів.

За її словами, в ході досліджень вони виявили, що людські діти народжуються з двома пішохідними примітивними інстинктами. Перший - згинає ногу і направляє її вперед, другий - дає команду чергувати праву і ліву ногу, для того щоб почати рухатися вперед.

"Для того, щоб самостійно навчитися ходити, діти вчаться ще двом примітивів, з допомогою рук керують балансом і зіставляють крок і час на нього", -додала доктор наук.

Доминиси і її команда також виявили, що ці основні примітиви схожі на декількох різних видів тварин, у тому числі щурів.

Вважається, що ці дані можуть бути використані, щоб допомогти пацієнтам з інвалідністю і з проблемами з ходьбою, шляхом виявлення нейронної мережі, яка відправляє повідомлення в центральну систему.

"Результати дослідження показують, що у щурів нейронні примітиви можна використовувати для поліпшення ходьбі", - розповіла вчений.

За її словами, зараз в дослідницькому центрі вивчають придатність цього методу для дітей з церебральним паралічем і дорослих з пошкодженням спинного мозку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: