Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені зняли на відео, як тюлень ґвалтує пінгвіна

На віддаленому острові в Індійському океані дослідники зафіксували, як тюлені змушували королівських пінгвінів до статевого акту.

Було помічено більше чотирьох разів, коли великі ссавці притискали пташок до землі та ґвалтували. У більшості випадків тюлені потім відпускали пінгвінів, проте одного разу такі "втіхи" закінчилися тим, що ссавець вбив пташку та з'їв її.

Наукові співробітники Університету Преторії регулярно проводять моніторинг цієї місцевості з метою виявлення незвичайної поведінки тварин у дикій природі. Аналогічна поведінка тюленів вже була зафіксована у 2006 році, повідомляє The Daily Mail. Проте, науковці зазначають, що сьогодні такі вияви "любові" до пінгвінів трапляються все частіше.

"Чесно кажучи, я не думав, що мені знову доведеться  побачити статевий акт між тюленем та пінгвіном. Ще менш вірогідним було зафіксувати це кілька разів", - сказав Ніко де Брайн, вчений Інституту вивчення морських ссавців Університету Преторії у Південній Африці, у своєму інтерв'ю  для BBC.  

Відео може мати у собі еротичні сцени та сцени насилля, а також може здатися образливим, чи таким, яке не підходить для перегляду. 

У кожному з чотирьох знятих на відео випадках ґвалтування, тюлень спочатку гнався за пінгвіном, а потім, спіймавши здобич, змушував її до "любові".

Цікавим є те, що кожного разу це були різні тварини, тому вчені припускають, що причиною такої поведінки є наслідування, але мотиви такого поводження ссавців досі не з'ясовані.

Дослідники припускають, що це може бути викликано незадоволеними сексуальними потребами тварин. Є версія, що це пов'язано з дезорієнтацією тюленів та їх неспроможністю знайти партнера свого виду.

Як повідомлялося раніше, мережу сколихнуло відео про мале слоненя, що відбилось від зграї голодних левів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції