Вчитель фізкультури накурив "травички" на 8 тисяч євро

В Італії викладач фізкультури курив в аудиторії при своїх учнях, за що отримав штраф розміром 8 тисяч євро. Дехто подейкує, що цигарки були із "травичкою".

Викладач фізкультури в одному з середніх навчальних закладів Флоренції, що палив в аудиторії при своїх учнях, повинен буде заплатити штраф у вісім тисяч євро, повідомило у п'ятницю агентство АНСА.

У березні 2008 року 57-річний Альберто Буркиеллі (Alberto Burchielli) публічно закурив в аудиторії, а деякі з учнів зняли те, що відбувається на телефон з відеокамерою. Згодом відео виклали на популярному сайті Youtube. Вчителя звинуватили у "нанесенні шкоди" іміджу школи.

Після того, як стало відомо про вчинок вчителя, його зразу ж усунули з посади. За однією з версій, він палив не тютюн, а "травичку". Втім, сам Буркиеллі завжди заперечував це. Учні намагалися захистити свого викладача, кажучи, що "йшлося лише про жарт".

Через місяць вчитель, заявивши, що кинув палити, був допущений до роботи з дітьми.

Нагадаємо, у Британії учням старших класів британських шкіл роздали 20-сторінкові брошури, які розказують про те, як правильно курити марихуану, які пристосування для цього використовувати і як уникнути можливих ризиків, пов'язаних з вживанням наркотику.

Читайте також:

У британських школах вчать курити марихуану
Світ бореться з курінням
Цигарки змінюють форму серця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: